Новий Ford Explorer став найшвидшим поліцейським перехоплювачем

Новий автомобіль переслідування на базі Ford Explorer наступного покоління став найшвидшою поліцейською машиною США.

Про це повідомляє сам виробник, але не наводить подробиць про потужності двигуна та динамічні характеристики позашляховика. Виняток – максимальна швидкість. Вона становить 221 кілометр на годину.

З чуток, Ford Police Interceptor Utility оснащений гібридною силовою установкою на базі трилітрового турбомотора V6 EcoBoost з високопродуктивною системою рекуперації енергії, відкалібрований спеціально для поліції. За даними Ford, позашляховик швидший за інших машин у розгоні з нуля до 60 і 100 миль на годину (96 і 160 кілометрів на годину відповідно), а також перевершує їх на тестовому треку.

Однак більше уваги Ford приділяє паливній економічності. У комбінованому режимі новий позашляховик витрачає 9,8 літра бензину на 100 кілометрів пробігу, що на 40 відсотків менше показника минулого моделі з 3.7 V6. З кожної машини поліцейський департамент може економити до 3500 доларів в рік.

Ford Police Interceptor Utility надзвичайно швидкий - фото 280585

В оснащення Ford Police Interceptor Utility увійде дворічний безкоштовний доступ до фірмового телеметричного сервісу, підтримка Bluetooth, світлодіодні фари, кермо з чотирма програмованими кнопками, а також система охорони периметра з кутом огляду 270 градусів, яка може виявляти потенційні загрози та автоматично блокувати двері.