Новий Ford Shelby GR-1 отримає наддувний мотор на 700 к.с.

Майже 15 років тому на автомобільній виставці Pebble Beach був презентований досить незвичайний концепт спортивного купе. Автомобіль, що отримав назву Shelby GR-1, в свою чергу став приймачем Shelby Daytona Coupe 1964 року.

Але, на жаль, Ford так і не вдалося запустити свою досить сміливий на той момент концепт в серійне виробництво. Американська компанія Superformance недавно оголосила, що їй вдалося підписати угоду з Ford і Shelby про виробництво концепту Shelby GR-1 відповідно до «Закону про обмежених обсягах виробництва автомобілів».

Ми вже зараз знаємо деякі подробиці про новинку. Генеральний директор Superformance Ленс Стандер повідомив, що серійний Ford Shelby GR-1 не отримає оригінальний 6,4-літровий мотор V10, з яким він колись був представлений. Під його капотом опиниться V8 з наддувом, який дуже схожий на той, яким оснащують нинішній Mustang Shelby GT500. Потужність очікується на рівні 700 кінських сил і навіть трохи більше. Що стосується трансмісії, то схоже, що Superformance збирається використовувати ту ж трансмісію з подвійним зчепленням Tremac, якою оснащений і Shelby GT500.

Ось тільки для свого проекту вони використовують 6-ступінчастий її варіант.