Новий Huracan EVO Spyder показали в Женеві

У родстера Lamborghini Aventador SVJ – грізна зовнішність, під стать феноменальним характеристикам. Але і другий дебютант цьогорічного весняного огляду – Huracan EVO Spyder – постарайтеся не загубитися на фоні старшого побратима.

Нехай зовнішність тут куди спокійніша, а в моторі на пару циліндрів менше, але в спурті до ста (3,1 с) такий Huracan програє моделі SVJ Roadster всього 0,2 с, а до двохсот (9,3) поступається лише півсекунди. При ціні в 202 437 євро EVO Spyder являє собою привабливий варіант родстера з Сант-Агати для тих, кому наявність дюжини циліндрів не принципово.

Нагадаємо, SVJ Roadster оцінений в 387 007 євро. На відміну від спайдера Performante, версії з приставкою EVO не положено антикрило з активною аеродинамічній системою ALA. Зате відкрита модель EVO може похвалитися повнокерованим шасі, впровадженим на ній слідом за EVO-купе. Назва нового родстера прямо вказує на відкриту варіацію купе Huracan EVO, яке дебютувало в січні цього року.

Це означає атмосферний мотор V10 5.2 на 640 к.с. і 600 Н • м, що спочатку з’явився на більш просунутій варіації «листівки» Huracan Performante Spyder, так само як в купе Performante. Інформаційно-розважальна система з розширеними можливостями підключення (Apple CarPlay) і екраном на 8,4 дюйма дісталися родстеру від родинного закритого Хуракана. Інші добавки, що ховаються за буквами EVO, пов’язані з керованістю.

Процесор Lamborghini Dinamica Veicolo Integrata тепер отримує дані від нового блоку датчиків прискорень і гіроскопів Lamborghini Piattaforma Inerziale (LPI) версії 2.0, посилаючи керуючі команди на поліпшену магнітореологічну підвіску, системи контролю і векторизації тяги, повний привід.