Новий Hyundai Kona Electric зумів виграти премію

Новітній електричний кросовер Hyundai Kona Electric, чия офіційна прем’єра відбулася в березні на Женевському автосалоні, вже зумів виграти кілька престижних премій. Причому нагороди йому присуджено в різних куточках світу.

Іспанська щоденна газета ABC, яка входить до трійки найпопулярніших газет Іспанії, назвала Kona кращим автомобілем року, що минає, присудивши йому перше місце премії «Best Car of the Year». Ця нагорода присуджується будь-якого кращому автомобілю, а не тільки електрокару. Проте чудові електричні технології нового південнокорейського кросовера, звичайно, журі цієї премії взяло до уваги.

У свою чергу, компанія Hyundai Motor UK перемогла в британській премії Next Green Car Awards в категорії «Кращий автовиробник року». Сам же Kona був названий кращим в категоріях «Car of the Year» і «Family Car of the Year». На суддів дуже велике враження справив запас ходу Hyundai Kona Electric.

Він на одній зарядці батареї може проїхати близько 450 км. У нього найкраще співвідношення ціни / якосты у своєму сегменті автомобільного ринку. Крім того, редактори американського сайту WardsAuto включили в 2018 році Kona Electric в ТОП-10 автомобілів з кращими двигунами. Звичайно, це не перший випадок, коли електромобілі потрапляють в цей престижний рейтинг. Але це свідчення великого визнання електричного Kona.

Джерело: autonews.ua.