Новий Infiniti QX Inspiration побудують на основі Nissan IMx

З’явилися нові дані про електричний шоу-кар, який бренд Infiniti представить 14 січня в Детройті. Прототип названий QX Inspiration, за аналогією з концептуальними седаном Q Inspiration, фастбеком Q80 Inspiration і кросовером QX Sport Inspiration.

«Це початок нової ери для Infiniti і ілюстрація обраного маркою шляху, – заявив головний стиліст Карім Хабіб. – Технології дали можливість розвинути нашу філософію дизайну. Концепт грунтується на ідеї незворушною сили».

Схоже, кросовер вийшов компактним, тобто третього ряду сидінь не буде. Сказано, що QX Inspiration «наповнений японською фДНК», а схожий на вітальню салон виготовлений вручну, з використанням традиційних технологій і матеріалів, «натхнених тонкою японською чуттєвістю» і принципом гостинності omotenashi. Стоп, десь ми це вже чули … Ну, звичайно, – таке ж славослів’я супроводжувало концепт Nissan IMx, чия остання версія Kuro схвалена до серійного виробництва.

Якщо прототип від Infiniti і справді – перелицьований IMx Kuro, то він побудований на тій же основі, що і хетчбек Nissan Leaf. На обох осях машини розмістилися електромотори (дві штуки) сумарною потужністю близько 450 к.с., а запас ходу складає приблизно 600 км. Серійний QX-кросовер на батареях, по плану, з’явиться не раніше 2021 року. Однак у компанії Infiniti тільки що змінився президент, у нього може бути інша думка.