Новий Jeep Grand Cherokee представлять 17 листопада

Абсолютно новий Grand Cherokee може дебютувати вже через кілька днів.

Ще в січні Jeep вперше познайомив нас з гібридом Wrangler 4XE. І вже через кілька місяців після цього компанія офіційно показала свій новий концепт-кар Grand Wagoneer. Отже, у Jeep був досить напружений рік. Але всього через кілька днів ми побачимо ще один новенький автомобіль бренду.

У вівторок, 17 листопада 2020 року, Jeep збирається офіційно презентувати свій новий автомобіль, при цьому американський бренд не сказав про яку модель мова йде, але все зводиться до того, що мова йде про Grand Cherokee 2022 року.

Нагадаємо, що Jeep ще в лютому підтвердив, що ми побачимо новий Grand Cherokee до кінця 2020 року. Спочатку він повинен був дебютувати на автосалоні в Детройті навесні, але захід було скасовано. Треба відзначити, що новинка вже не раз засвітилася перед фотошпигунами, а також в мережі просочилися деякі деталі, що в сукупності вказує на готовність новинки до прем’єри.

П’ята генерація самого продаваного кросовера, ймовірно, буде використовувати ту ж платформу Giorgio, що і Alfa Romeo Stelvio, як вказувалося раніше. Проте, сильно модифікована основа зробить Grand Cherokee більше, ніж Stelvio, а також більше, ніж поточна версія, яку він скоро замінить. Причому будуть і п’ятимісні, і семимісні виконання.

Що стосується потужності, то базовим двигуном може бути електрифікований 2,0-літровий чотирициліндровий двигун, за яким піде фірмовий Pentastar V6 – ймовірно, з eTorque від Ram 1500 – з можливістю появи гібридної моделі пізніше. І, природно, очікується, що версія Trackhawk з двигуном Hellcat збережеться.