Новий Jeep Wrangler несподівано провалився на тестах

Новий позашляховик Jeep Wrangler раптово для всіх провалився на незалежному краш-тесті Euro NCAP, хоча і виступив кращим за компактний хетчбек Fiat Panda. Новий місяць – нова частина незалежних краш-тестів Euro NCAP.

Незалежна організація цього разу провела випробування 9 нових моделей, серед яких виявилися Audi Q3, BMW X5, Hyundai Santa Fe, Jaguar I-PACE, Peugeot 508, Volvo V60 і S60. Всі ці моделі отримали 5-зірковий рейтинг, що передбачувано, а ось Jeep Wrangler і Fiat Panda здивували.

Перша несподіванка – єдина зірка у нового Jeep Wrangler, в основному через відсутність сучасних систем активної безпеки. Позашляховик оснащений тільки нагадуванням про непристебнутий ремінь безпеки і простим обмежувачем швидкості. Ну а фронтальні і бічні подушки безпеки особливої ​​ролі в тесті не зіграли.

Але набагато гірше справи йдуть з Fiat Punto. Хетчбек став лише другою моделлю в історії Euro NCAP, яка отримала 0 зірок. Першою, до речі,машиною, що провалила краш-тести , в 2017 році став Fiat Punto. В основному приводом для невдоволення стало повна відсутність систем активної безпеки крім попередження про непристебнутий ремінь. У решти машин хоч і по 5 зірок, але не всі вони ідеальні. У Hyundai Santa Fe існує ризик розриву бічних подушок безпеки на версіях з панорамним дахом, а у BMW X5 проблеми з правильним спрацьовуванням колінного Айр-бега.