Новий Jeep Wrangler отримає додаткові двигуни

Легендарний позашляховик Jeep Wrangler істотно оновить свою моторну лінійку. Про це стало відомо завдяки анонімним інсайдерам.

Wrangler з 200-сильним дизельним двигуном MultiJet II об’ємом в 2,2 літри недавно почав поставлятися на європейський ринок, однак зараз інформатори натякають, що авторинок США теж може отримати дизельну варіацію кросовера.

Мова йде про 3,0-літровий турбодизель з 8-позиційної автоматичною КПП і системою start / stop (ESS). Ці модифікації варто чекати на моделях Jeep Wrangler Unlimited Sport, Sahara і Rubicon. За словами інсайдерів, моторну лінійку популярного позашляховика може доповнити гібридна силова установка, заснована на 3,6-літровому турбованому дизельному агрегаті потужністю 264 к.с. і 48-вольтовому комбінованому моторі-генераторі з ремінним приводом (BSG). У наступному році очікується поява моделі Jeep RAM 1500, обладнаного саме такою силовою установкою. Нагадаємо, на момент виходу під капотом у Jeep Wrangler в своїй базовій комплектації стояв 6-циліндровий 3,6-літровий атмосферник, потужністю 289 к.с.

Розширення моторної гами на перших порах торкнеться тільки автомобілів, призначених для американського ринку.