Новий Kia XCeed буде схожий на Ford Focus Active

Виходячи з останніх ескізів новітнього кросовера Kia XCeed, можна було зробити висновок, що серійна модель корейського автовиробника, заснована на базі хетчбека Ceed буде нагадувати своїм зовнішнім виглядом Ford Focus Active.

Проте, Kia обіцяє здивувати клієнтів. За словами віце-президента Kia по дизайну Грегорі Гійома, новий кросовер зробить серію Ceed більш привабливою для європейських споживачів, а дизайн моделі не буде таким, яким його бачили в сімействі Ceed досі.

Як зазначив Гійом: «це буде великий сюрприз від Kia». Схоже, що між звичайним хетчбеком Ceed і кросоверною версією буде різниця в мові дизайну, так що Kia вирішила відійти від практики простого збільшення дорожнього просвіту і додавання пластикових обважень, як це зробив Ford з моделлю Focus Active.

Якщо брати за приклад офіційний ескіз, на ньому можна помітити, що ліхтарі кросовера відрізняються за формою від хетчбека, і в цілому завищена версія відрізняється трохи більше тонким дизайном. Плюс у звичайного Ceed простіший горизонтальний дизайн лінії плечей, тоді як у XCeed плечова лінія розтягується догори до С-образної стійці.

У будь-якому випадку нам доведеться почекати до кінця року, коли буде представлений кросовер Kia XCeed, щоб зрозуміти, що саме мав на увазі Грегорі Гійом, кажучи про «сюрприз» від корейської марки.