Новий кросовер MAZDA CX-3 отримає цікавий двигун

Перше покоління субкомпактного кросовера Mazda CX-3 було приголомшливо успішним. І справа не тільки в популярності цього типу автомобілів в світі. Але тепер Mazda готує серйозні зміни для майбутнього покоління СХ-3. Субкомпактний повнопривідник дійсно став бестселером. І єдине, на що скаржилися покупці – на тісноту задніх сидінь і не місткий в класі багажник.

Наступне покоління СХ-3 Mazda планує запустити на ринки вже 2020 року, і обіцяє глобальні зміни. Починаючи з використання абсолютно нової платформи. Перш за все планується «розтягнути» платформу SkyActiv II на стільки, щоб новий кросовер зміг на рівних змагатися з головними конкурентами з Toyota і Honda.

Нова Mazda CX-3 стане продовжувачем дизайнерських ідей, закладених в останніх концептах компанії і вже готового кросовера СХ-5. При цьому конструкція буде максимально здешевлена. Наприклад, вже зараз відомо, що в задній підвісці нової СХ-3 більше не буде застосовуватися багатоважільна схема. Її замінить проста торсіонна балка. І тут справа не тільки в економії. Така конструкція дозволить збільшити обсяг багажника і знизити шуми в салоні.

Крім цього Mazda готується запустити в серію новий тип двигуна внутрішнього згоряння SkyActiv-X. Це бензиновий агрегат з запалюванням від стиснення. Дволітровий двигун, яким буде оснащена Mazda3 нового 2019 модельного року, має потужність в 190 сил і обертовий момент в 230 Нм. Це дуже перспективний напрямок розвитку двигунів. Але що буде з технологією далі – велике питання.