Новый кроссовер GM SAIC стане флагманом серед бюджетників

Кросовер поки відомий під внутрішньозаводським індексом CN210S. Як повідомляють «піднебесні» профільні ЗМІ, модель побудована на новій платформі, яка потім ляже в основу інших майбутніх кросоверів, а також мінівенів Baojun, проте подробиць про «візок» на даний момент немає.

Передня частина CN210S виконана в стилі “паркетників” Baojun 510 і Baojun 530, при цьому новинка отримала ще більш вузьку оптику. На дверях з’явилися рельєфні виштамповки, задні світлодіодні ліхтарі з’єднані між собою світлодіодною ж смужкою. Фотографій інтер’єру поки немає. Не виключено, що крос запропонують в семимісній версії – на це натякають віконця в задніх стійках. Габарити новинки також невідомі. Ймовірно, CN210S перевершує за розмірами Baojun 530 – найбільший на сьогодні SUV в лінійці марки (4655/1835/1760 мм, колісна база – 2750 мм).

Очікується, що новий кросовер запропонують з бензиновою “турбочетвіркою» 1.5 потужністю 150 к.с. Таким же двигуном оснащується і Baojun 530 – у цього «паркетника» мотор працює в парі з шестиступінчастою “механікою” або роботизованою коробкою. Поки невідомо, чи передбачений для CN210S повний привід. Втім, іншим кроссоверам Baojun версії 4 × 4 не підходять. Публічна прем’єра CN210S може пройти в листопаді на автосалоні в Гуанчжоу. На китайський ринок новий SUV повинен вийти до кінця поточного року, його будуть позиціонувати як флагмана бренду.