Новий Land Rover Defender вже проходить випробування

Новий Defender буде абсолютно не схожий на свого попередника Нове покоління знаменитого позашляховика вже проходить фінальне тестування

Після того, як в 2016 році останній позашляховик Land Rover Defender зійшов з конвеєра, світ засумував. Пішла в минуле легенда, яка завоювала любов і шанування на всіх континентах, незважаючи на свою відносно архаїчну конструкцію. Засмутилася і індустрія тюнінгу, якій британський позашляховик давав вагомий зиск протягом десятиліть.

Однак в Land Rover відразу ж заявили, що Defender ще з’явиться, правда, в оновленому і більш сучасному вигляді, щоб відповідати моменту. І ось, здається, процес наближається до фіналу. Британський виробник оголосив, що новий Defender буде представлений в наступному році, а в продаж надійде з 2020 року. Випробування прототипів вже проводяться по всьому світу.

У Північній Америці камуфльовані автомобілі з’явилися на початку грудня. Щоб створити «самий прохідний автомобіль Land Rover за всю історію компанії», виробник тестує його на дорогах і бездоріжжі в найжорсткіших місцях – від Мертвого моря до високогір’я з розрідженим повітрям, від місць з температурами до -60 до спопеляючих пустель і 45 градусів.