Новий Mercedes-Benz E-Class вийшов на тести

Автомобіль не отримав захисного камуфляжу і тому можна сказати, що перед нами Mercedes-Benz E-Class. Варто відзначити, що іноді автовиробники не використовують камуфляж або важкі чохли, щоб приховати нову модель, особливо якщо тестується тільки силова установка.

Цей чотиридверний E-Class з короткою колісною базою може здатися досить безглуздим, але якщо панелі кузова були прикріплені кузову дводверного SL-Class від AMG, раптово розміри набувають сенсу. Є докази, що підтверджують це.

Для початку, фотошпигуни на місці повідомили, що у цієї машини цікавий звук вихлопної системи, так що це не якийсь електричний тестовий мул. Крім того, в очі кидаються масивні гальма. Хоч інженери Mercedes і намагаються ретельно приховати зміни, але «заряджена» суть автомобіля все одно вгадується. Але якщо це тестовий мул SL-Class, чому б просто не використовувати існуючий автомобіль замість якогось дивного седана «Франкенштейна»? Ми знаємо, що в 2021 році з’явиться абсолютно новий SL, і всього кілька днів тому глава AMG Тобіас Моерс розповів про новинку. У своєму інтерв’ю він також згадує, що новий SL значно відрізняється від поточної моделі – можливо, настільки, що існуюче шасі SL-Class просто не підходить. У будь-якому випадку, появу нового Mercedes-Benz SL-Class варто чекати вже в наступному році. Тоді ж буде представлена ​​модифікація AMG.