Новий Mercedes-Benz G-Class поступив в продаж

У продаж надійшов новий Mercedes-Benz G-Class початкового рівня з турбодизелем. Зустрічаємо нове покоління Mercedes G 350d з рядною 3,0-літровою шісткою, що виробляє 286 к.с. потужності і 600 Нм крутного моменту в діапазоні оборотів від 1 200 до 3 200 ударів за хвилину.

Це майже відповідає віддачі битурбо V8 у версії G550. За даними виробника, новий Mercedes G 350d 2019 розганяється з 0 до 100 км / год за 7,4-секунди і розвиває максимальну швидкість 199 км / год. Даний двигун хоч і є новим в портфелі G-Class, в модельній ієрархії Mercedes-Benz він раніше вже використовувався: в минулому році мотор дебютував під капотом оновленого S-Class.

В оболонці квадратного позашляховика дизельному мотору доводиться боротися з великим аеродинамічним опором і збільшеним вагою, але при цьому він як і раніше вражає економічністю: середня витрата заявлений від 9,8 до 9,6-літрів на 100 км пробігу. За іншими параметрами дизель Mercedes-Benz G-Class нового покоління відповідає стандартній версії. Це означає дев’ятиступеневу АКПП поряд з вишуканим інтер’єром, цифровим кокпітом і іншими бонусами. Новий Mercedes G 350d в стандартній версії краще G 350d попереднього покоління: він пропонує більш високоякісні матеріали обробки, більше призначених для користувача опцій і ін. Ціни на дизель G 350d поки не озвучені, проте прийом замовлень стартує в січні. В автосалонах перші машини з’являться навесні.