Новий Mercedes GLB-Class покажуть до кінця року

Позашляховик побудований на компактній платформі Mercedes – це новий GLB-Class 2020 модельного року. Поки офіційного підтвердження про дебют немає, але шпигунські фотографії говорять нам про практичну готовність моделі до дебюту.

Цей аукціон може початися до кінця року, але поки тільки в Європі. Пізніше модель добереться до Америки. Новий GLB отримає габарити порівнянні з актуальною версією GLA, але дизайн буде більш агресивним з великим акцентом на незграбність.

Це дозволить інженерам збільшити внутрішній простір. Модель буде побудована на базі платформи MFA2, розробленої спеціально для компактних моделей, таких як новітній A-клас і CLA нового покоління. Цілком логічно припустити, що моторна лінійка буде повністю запозичена у сучасного А-класу, включаючи автоматичні трансмісії.

Також не варто дивуватися і наявності фірмового мультимедійного комплексу MBUX, аналогічного А-класу. Вважаємо, що дизайн інтер’єру також отримає більше «брутальності», що б відповідати більш грубим формам екстер’єру. Вартість може скласти від 35 000 доларів.