Новий MINI John Cooper Works GP помітили на тестах

MINI готує до виходу топову версію хот-хетча John Cooper Works GP. Передбачається, що флагманська лінійка буде обмежена 3 000 екземплярами, але вартість ще невідома.

На даний момент компанія проводить великі випробування на швидкісному треку, проходячи остаточне доопрацювання і настройку. Незважаючи на камуфляж (який приховує мало деталей), ми можемо розглянути багато деталей. Так, головним дизайнерським елементом є екстремальний аеродинамічний обвіс, явно створений з високою функціональністю, а не тільки з дизайнерською метою.

2020 Mini JCW GP також буде найпотужнішою і найшвидшою моделлю компанії. В якості силового агрегату буде використовуватися 2,0-літровий турбомотор, здатний розвивати до 300 кінських сил. Крім нового обважування, автомобіль отримає широкі колеса, великі легкосплавні диски, а також кузовні елементи з карбонового волокна і спортивні сидіння з композитних матеріалів.

Поки MINI не повідомляє точну дату презентації та початку продажів. Також невідомою залишається вартість хот-хетча. Очікується, що продаж розпочнеться в кінці цього року.