Новий мінівен Geely Jiaji з’явився у продажу

Дилерам Піднебесної почали надходити перші товарні автомобілі незважаючи на те, що старт продажів нового мінівена Jiaji намічений на березень 2019 рік.

У Мережі з’явилися перші фотографії новинки, зроблені на майданчику одного з дилерських центрів марки в Китаї. На них автомобіль постав повністю без камуфляжу, що дозволило оцінити його зовнішність. Відзначимо, що Geely Jiaji побудований на платформі, яку китайські інженери розробили спільно з колегами зі шведської Volvo.

Габарити мінівена вийшли вельми вражаючими: довжина становить 4 706 мм, ширина – 1 909 мм, висота – 1 713 мм, а розмір колісної бази дорівнює 2 805 мм. Geely Jiaji буде доступний з 6 або 7-місцевим компонуванням салону. Модель має багате технічне оснащення, серед якого можна особливо відзначити цифрову приладову панель, і властиву даного класу автомобілів, LED підсвічування салону, яка включається за допомогою жестів, ультрасучасний мультимедійний комплекс з «ширяючим» тачскріном, панорамний дах, трьохзонний клімат-контроль, зручні підстаканники з опцією підігріву і охолодження, а також адаптивний круїз-контроль і камери кругового огляду.

Моторна гамма Geeli Jiaji вельми різноманітна і включає бензиновий 1,8-літровий мотор на 184 к.с., що працює в парі з 6-ступінчастою автоматичною трансмісією. Також є модифікація з так званим «м’яким» гібридом (MHEV), в основі якої 1,5-літровим турбований агрегат і 48-вольта стартер-генератор, а також комплект високоефективних батарей і 7-ступінчаста роботизована трансмісія з подвійним зчепленням.

Потужність MHEV досягає 190 к.с., при цьому середня витрата – близько 5,9 л / 100 км. Для топових комплектацій пропонується гібридний привід (PHEV) з аналогічною силовою установкою на 1,5 літра, електродвигуном, 7-ступінчастим “роботом” та Li-On батареєю, що має ємність 13,3 кВт / год. Сумарна віддача – 258 к.с., а витрата всього 1,6 л / 100 км. Всім версіями покладається тільки передній привід.