Новий Mitsubishi Outlander: перші фото без маскування

Середньорозмірний кросовер Mitsubishi Outlander поточного покоління GF випускається з 2012 року. Чутки про швидкий вихід наступного Аутлендера циркулюють пару років, але Mitsubishi Motors вже кілька разів переносила дату прем’єри нової моделі. Коли точно її представлять — невідомо досі, але у вільному доступі вперше опублікували перспективний автомобіль в серійному обличчі без будь-якої маскувальної плівки.

Як і очікувалося, новинка виконана в дусі концепту Mitsubishi Engelberg Tourer 2019 року. Машина на подив точно повторює стиль шоу-кара. Злегка спрощені лише окремі елементи на зразок дзеркал і колісних дисків.

Технічні подробиці поки не опубліковані, але очікується, що новий Outlander буде побудований на платформі CMF-С/D, яку розділить з Nissan X-Trail. Під капотом можна очікувати появи 2,5-літрового бензинового мотора від того ж Ікс-Трейла, що розвиває 190 к.с. Автомобіль напевно отримає варіатор, а привід буде переднім або повним за вибором споживача.

Не обійдеться і без гібридної версії: Mitsubishi останнім часом приділяє таким моделям особливу увагу. Ймовірно, в цьому виконанні машина отримає 2,4-літровий бензиновий мотор і електродвигун, а батарея дозволить проїхати до 69 км без запуску ДВЗ.

У липні американський офіс Mitsubishi Motors підтвердив, що наступний Outlander вийде на початку 2021 року, а до дилерів добереться в другому кварталі.