Новий Nissan Frontier для США і Канади випадково показали на презентації Navara

5 листопада відбулася презентація оновленого середньорозмірного пікапа Nissan Navara (він же Frontier на деяких ринках). При цьому на одній з регіональних прем’єр японська компанія випадково або навмисно мигцем показала зображення іншого середньорозмірного пікапа — перспективного Nissan Frontier для ринку США.

Формально Navara і Frontier є двома іменами однієї і тієї ж моделі для різних ринків. Але парадокс в тому, що в Північній Америці досі продають Frontier минулого покоління, він же Navara D40. Цей пікап вийшов на ринок в далекому 2004 році, тобто 16 років тому.

У лютому 2020-го цього дідка навіть модернізували: на нього почали встановлювати новий 3,8-літровий бензиновий мотор.

Нинішня Navara D23 ніколи не продавалася в Північній Америці. Для Канади і США Nissan планує випустити власну модель під ім’ям Frontier – саме її зображення і засвітилося на презентації оновленої Навари для Мексики.

На одному з презентаційних слайдів розміщено зображення фронтальної частини незнайомої машини з підписом Next Trucks. З боків від нього — дві серійні моделі: оновлені Titan (повнорозмірний) і Navara D23. Очевидно, це і є наступний Frontier для ринку Північної Америки.

Судити про дизайн по одному-єдиному малюнку безглуздо. Але видно, що у нового пікапа будуть грати радіатора без фірмової V-подібної «галочки» і фари з прямими секціями ДГЗ зверху і знизу. Капот отримає об’ємну «скульптурну» форму.

Решта подробиць поки не розкриті, але в кінці серпня в мережі з’явилися шпигунські фото прототипів нового Frontier для Америки. Передня панель виконана в горизонтальній архітектурі, дизайн характеризують лаконічні лінії і прості обсяги. У верхній частині по центру розташований великий сенсорний дисплей медіасистеми, під ним — блок мікроклімату.

Очікується, що новий Nissan Frontier дебютує в кінці поточного або початку наступного року.