Новий Новый Mercedes-Benz SL вийде в 2020 році

Німецькі машинобудівники почали розробку наступної генерації Mercedes-Benz SL, яка стане восьмою для цього автомобіля. Презентація транспортного засобу відбудеться в 2020 році.

Уже зараз відомо, що новинка стане на конвеєр в Зіндельфінгені (Німеччина). Mercedes-Benz SL нового покоління побудують на тому ж шасі, яке ляже в основу суперкара AMG GT наступної генерації. Обидва автомобілі стануть більшими, але легшими за своїх попередників. Нова платформа Mercedes-Benz SL, за словами розробників, дасть їм більше свободи при проектуванні новинки.

Машина стане ще розкішнішою, і отримає посадкову формулу 2 + 2. Ходять чутки, що у Mercedes-Benz SL з’являться версії з гібридними силовими установками, продуктивність яких складе від 400 до 600 к.с. Передбачається, що автомобіль отримає нову 9-АКПП, а також систему напівавтономного управління. До слова, раніше стало відомо, що німці відмовилися від родстера Mercedes-Benz SLC. Автомобіль більше не буде випускатися, і не отримає нове покоління. Причина такого рішення не озвучується.