Новий Opel Corsa отримає інноваційне матричне світло

Захопившись низкою новинок, підготовлених до Женевського автошоу, ми злегка випустили з уваги хід робіт над новою Корсо. Тим часом днями замасковану машину в фінальному варіанті кузова фотошпигуни піймали на тестах, а сама компанія Opel порадувала публіку цікавою звісткою: у вигляді опції Corsa вперше в класі отримає матричні світлодіодні фари IntelliLux LED matrix, здатні адаптувати пучок світла до умов руху, зовнішнього освітлення.

Скажімо, це дозволить поза містом постійно використовувати дальнє світло, щоб не засліплювати зустрічних (за рахунок тимчасового виключення частини діодів з потрібною боку). Матрична технологія освітлення, стартувавши в 2013-му з сегмента F, поступово спустилася в більш доступних класів.

Наприклад, у Опеля такі фари можна замовити на Інсигнії і Астри. У Інсигнії матричні фари містять по 16 перемикаються світлодіодних елементів кожна, а в Астри – по вісім з кожної сторони (всього 32 і 16 відповідно). Число таких секцій в Корсі ще не розкрито. За обводами Corsa більше нагадує соплатформенний Peugeot 208 (справа вгорі), ніж яскравий концепт GT X Experimental.

Нагадаємо, що період розробки Корс припав на складний час, коли фірма Opel переходила з концерну GM в групу PSA. Конструктори були змушені на півдорозі перекроювати весь проект, щоб перевести вже створюваний хетчбек з платформи Gamma на французьку CMP. Буде дивно, якщо з усіма цими складнощами і недавніми дорожніми тестами німці встигнуть до березня. Швидше за все прем’єра відбудеться у Франкфурті у вересні. Так чи інакше, Корсі повинні дістатися новітні варіації моторів групи PSA, бензинових PureTech і дизельних BlueHDi. Їх доповнить повністю електричний варіант хетчбека, який назвуть eCorsa.