Новий паркетник Chevrolet Tracker покажуть навесні

Близнюк компакта Opel Mokka, відомий в США і Китаї під назвою Chevrolet Trax, при зміні поколінь візьме за основу своє друге, «пристойніше» ім’я Tracker. З застарілої платформи GM Gamma II трекер і його побратимові-клону Buick Encore пора з’їжджати. Ймовірний пункт призначення – «візок» E2XX / С1. На ньому збираються обжитися, наприклад, Cadillac XT3 і бензиновий Buick Enspire. Але всі перипетії трекера відбуваються за закритими в SAIC-GM дверима, і поки є тільки крихти інформації від Мінпромторгу КНР. Зате з фотками, а то на тізері мало що видно.

За розмірами Tracker і поточний Trax нібито відрізняються несильно. Довжина – 4270 мм (+15), ширина – тисячу сімсот дев’яносто один (+15), висота – 1602-1627 (у ТРЕКС 1675), колісна база – 2570 (+15). Вірити цим «п’ятнашкам» на 100% не можна, оскільки подібна інформація потім нерідко розходиться з реальністю. Прем’єру трекера китайські ЗМІ пророкують в березні, а силовий агрегат прогнозують єдиний: трициліндровий турбодвигун 1.0 (115 к.с.), як у седана седан Chevrolet Monza, в парі з шестиступінчастим «роботом» при двох счепленнях. Потужності замало.

Нинішній Trax оснащується в Китаї 143-сильним турбодвигуном 1.4 і майже нікому не потрібен – продається кілька сотень машин на місяць. Тим часом білоруський «Юнисон», який раніше випускав Tracker першого покоління, отримав від ФАС дозвіл на покупку законсервованого з 2015 року заводу General Motors у Шушарах, повідомляє «Фонтанка». Угода начебто ще не завершена, але це лише питання часу. Які моделі будуть проводитися, невідомо, причому вибір кандидатів великий і різношерстий: легковика PSA, китайської Zotye і, власне, GM.