Новий Peugeot 508 R Hybrid покажуть в Женеві

Головний дизайнер Peugeot Жиль Відаль і його начальник Імпарато опублікували в соцмережах картинки-дражнилки з хештегом #UnboringTheFuture, тим самим закликаючи розвіяти нудьгу в майбутньому. Очевидно, функціонери підігрівають публіку до прем’єри в Женеві, хоча ім’я ненудної моделі замовчується.

«На підході дещо гаряче», – написав Відаль і отримав купу однакових коментарів: «Peugeot 508 R Hybrid?» Звичайно, фанатів куди більше обрадувало б серійне купе Peugeot e-Legend, але компанія з сумом визнала, що на даному етапі проект непідйомний, і шанувальники з цією думкою звиклися. Ці знімки показують повітропровід в передньому бампері, потужні гальма і дають уявлення про кольорову гаму гібрида (не дуже-то, треба сказати, оригінальною). Також ясно, що до машини доклали руку інженери гоночної команди Peugeot Sport.

Щоб відзначити прийдешню електрифікацію всіх своїх моделей як нову віху в історії бренду, компанія Peugeot змінила фірмовий підпис: емоції тепер наелектризовані. Буква «е» з синьо-зеленим відблиском починаючи з Женевської виставки увійде в усі брендбуки. Передбачається, що «ерка» оснащена установкою Hybrid4 з бензиновою турбочетвіркою 1.6 і двома електромоторами. Так як максимум звичайних «п’ятсот восьмих» – 225 к.с., віддача в 300-350 сил буде в самий раз. До того ж очікується поки не доступний сімейства повний привід. Однак п’ятого березня Peugeot, швидше за все, представить концептуальну версію, зсунувши серійний гібрид на 2020 й чи далі.