Новий пікап GMC Sierra AT4 отримав потужний двигун

Представленний навесні нинішнього року пікап GMC Sierra 1 500 нового покоління досить швидко обзавівся версією AT4 з поліпшеною підготовкою до бездоріжжя.

А тепер компанія придумала пакет, названий AT4 Off-Road Performance Package. Він з’єднує всі переваги позашляхової підготовки варіанту AT4 з більш потужним, ніж у нього, бензиновим мотором. Крім ряду інших особливостей шильдик AT4 на Сіеррі означає ліфт підвіски на п’ять сантиметрів, посилені амортизатори Rancho, стандартний помічник спуску з пагорба і перемикач режимів руху Traction Select, захисні пластини під днищем.

Найдоступніша модифікація пікапа Sierra AT4 (від $ 54 695) за замовчуванням комплектується мотором V8 5.3 DFM (360 к.с., 518 Н • м) з поліпшеною системою відключення частини циліндрів Dynamic Fuel Management. У вигляді опції на версії AT4 можна замовити більш продуктивний агрегат V8 6.2 DFM (426 к.с., 624 Н • м). А в нинішній Сіеррі AT4 Off-Road Performance Package така ж атмосферна «вісімка» 6.2 буде ще і форсована до 441 к.с. і 636 Н • м, тобто на 15 «конячок» і 12 ньютон-метрів.

У вигляді опцій до Сіерре AT4 запропоновані кольоровий проекційний дисплей, система навколишнього бачення, автоматичне гальмування з детекцією пішоходів, контроль розмітки і сліпих зон дзеркал, а також вантажна платформа з вуглепластику CarbonPro. У комплекті до мотору йдуть впуск і вихлопна система Performance, а також 18-дюймові легкосплавні колісні диски з шинами Goodyear Wrangler DuraTrac. Як і на вихідній Сіерре AT4, двигун з пакетом Performance Package суміщений з десятидіапазонним «автоматом» і повним приводом, двоступеневою раздаткою і блокуванням заднього диференціала. Стандартним на всіх Сієрра AT4 є унікальний багатофункціональний задній борт MultiPro з додатковою стулкою, драбинкою і декількома іншими функціями. До слова, агрегат V8 6.2 DFM з серії EcoTec3, який використовується і на Сіерре, і на родинному Chevrolet Silverado, днями увійшов в десятку кращих моторів року за версією журналу WardsAuto. Тепер ми бачимо, що він ще не вичерпав своїх можливостей для покращення. Набір Sierra AT4 Off-Road Performance Package коштує $ 4940 і доступний до замовлення в США вже зараз.