Новий пікап Mitsubishi L200 покажуть 9 листопада

Над новим пікапом Mitsubishi L200 працювали не тільки дизайнери, які оформили модель у фірмовому стилі бренду, а й інженери, які вивчили побажання клієнтів з усього світу. Промо-кампанія перед прем’єрою нового пікапа Mitsubishi L200 (на деяких ринках відомий також як Triron) вступає у фінальну фазу.

Автомобіль, який отримає дизайн в фірмовому стилі Dynamic Shield, офіційно представлять вже 9 листопада. Японський автовиробник заявив, що машина стане більш функціональною, безпечною і надійною. Новинку тестували в жорстких умовах, а доопрацювання впроваджували з урахуванням думки власників пікапа з усього світу.

Судячи зі шпигунських фотографій, L200 отримає нові фари в стилі останнього покоління кросовера Mitsubishi Outlander. Також зміняться як мінімум решітка радіатора і ліхтарі. Очікується, що будуть удосконалені силові агрегати і коробка передач, але ніякої докладної інформації з цього приводу немає.

В Європі Mitsubishi L200 доступний з 2,4-літровим турбодизелем на 151 і 178 к.с. з 6-ступінчастою механічною або 5-ступінчастою автоматичною коробками передач. Заявлений як “новий”, насправді прийдешній L200 буде оновленням, оскільки абсолютно нове покоління моделі очікується в 2020 році – машина буде уніфікована з новим Nissan Navara.