Новий РORSCHE 911 2019 року зняли без камуфляжу

Схоже, що все готово до офіційного дебюту задньомоторного купе Porsche 911 нового покоління 992, про що говорять останні знімки, зроблені зарубіжними фотошпигунами.

Автомобіль з’явився на публіці без будь-якого камуфляжу, і було б наївно припускати, що Porsche цього не хоче. Від актуального Porsche 911 нова генерація з індексом 992 відрізняється переднім бампером, новими кузовними панелями, повітрозабірниками іншої форми. Корпуси фар на вигляд не сильно змінилися, але, ймовірно, лінзи і світлодіодні елементи всередині них абсолютно нові. Що стосується задньої частини, то вона оновилася куди сильніше: ліхтарі об’єднані в єдиний блок тонкою лінією світлодіодних елементів, змінилася форма кришки капота і форма прорізів в ньому, радикально оновився задній бампер, здвоєні вихлопні патрубки переміщені ближче до центральної частини.

Очікується, що з-під задньої частини кузова при необхідності буде за допомогою гідравліки висуватися антикрило, яке зробить новий Porsche стабільнішим на високих швидкостях. Porsche 911 покоління 992 буде будуватися на базі модернізованої платформи MMB з більш широким застосуванням алюмінію і високоміцної сталі. Габарити моделі, як очікується, глобально не зміняться. Пізніше ця платформа може лягти в основу інших моделей марки – Cayman і Boxter.

Щодо модифікації GT3 відомо, що вона отримає турбований мотор з віддачею в районі 500 сил. Porsche ставить «хрест» на лютих атмосферних двигунах об’ємом 3,8-4,0 літра для нового 911-го, хоча не виключається, що деякі лімітовані версії все ж отримають такі мотори, тим більше, що звучать вони на актуальних моделях, особливо на 911 GT3 RS, просто фантастично.

Актуальні 911 Carrera та Carrera S збережуть свої трилітрові оппозитні мотори з індексом 9A2, але їх потужність буде злегка збільшена буст-апом і деякими іншими доробками. Через пару років німці представлять гібридну версію моделі, яка отримає 700-сильну силову установку.

Найпотужніша версія Turbo S отримає найбільшу злу версію опозитної бітурбованої «шістки» обсягом 3,8 літри, а також знижену вагу. Конкурувати цьому автомобілю доведеться з Ferrari 488 GTB, і потужність цього мотора буде доведена приблизно до 630 кінських сил, чого цілком повинно вистачити для боротьби з більшою 661-сильною Ferrari. Презентація автомобіля відбудеться в листопаді поточного року в рамках автосалону в Лос-Анджелесі.