Новий седан Nissan Altima пішов на конвейер

Японські розробники з Nissan оголосили про старт масового виробництва нової «чотирьохдверки» Nissan Altima. Нещодавно на потужностях СП Dongfeng-Nissan випустили перший екземпляр седана, що відносяться До 2019 модельного року.

Габарити нового авто досягли 4901X1850X1447 мм, а відстань між осями дорівнює 2 825 міліметрів. Крім того, Nissan Altima наступного покоління облаштували великими гратами радіатора з масивною хромованою плашкою, переробленими бамперами і переглянутими фарами. В інтер’єрі можна відзначити видозмінену передню панель, мультимедійну установку з «ширяючим» тачскріном на 8 дюймів, усічене рульове колесо і велику центральну консоль, на якій розташований бездротовий зарядний пристрій для смартфонів.

Під капот новітній Nissan Altima отримав 2-літровий 159-сильний атмосферний двигун. Також передбачається турбоагрегат аналогічного обсягу з віддачею 252 «конячки». Вони працюють в тандемі з варіатором. Новий Nissan Altima презентують 16 листопада в рамках автосалону в Гуанчжоу. На ринку новинка з’явиться в грудні нинішнього року. Ціни на Nissan Altima нової генерації поки тримаються в секреті.