Новий SsangYong Korando поступив в продаж

Сьогодні в Південній Кореї відкрився прийом замовлень на SsangYong Korando четвертого покоління (C300). Так-так, паркетник ще толком не показали, опис уривчасті, а ціни призначені. Комплектація Shiny на “механіці” коштує від 22 160 000 вон, двопедальний варіант Delight оцінений в 25 230 000, топ-версія Fantastic просить 27 930 000.

Машини з’являться у дилерів в березні. Оформлено вигадливо, але якось надто по-азійському. Декорація на місці інтегрованих випускних патрубків спантеличує. За багажної дверима – 551 л об’єму за стандартом VDA (було 486 л). Офіційно названий тільки один двигун – «недавно розроблений» дизель 1.6 (за чутками, 136 сил), «перший в своєму класі». Бензинову братію представлятиме турбочетвірка 1.5 (нібито 163 к.с.) або 1.2. Нібито моторна гамма настільки нова і важлива, що пізніше її розділить сімейство Tivoli. Помірний гібрид і повністю електрична версія вийдуть з часом.

У топовій комплектації йде Blaze Cockpit. Тут цифрова приборка діагоналлю 10,25 дюйма і центральний дев’ятидюймовий дисплей. По всьому периметру пущене світлодіодне підсвічування. Про матеріали обробки поки нічого не сказано. У шестиступінчастих «механіки» і «автомата» альтернативи не видно. Повний привід очікується, але ставка на передній. Автопілот “рівня 2,5» спирається на камери і радар круїз-контролю, а називається Deep Control. «Найвищий» рівень безпеки забезпечують сім подушок, автогальмування, моніторинг мертвих зон, розмітки і так далі. Повноцінна прем’єра Korando для зовнішніх ринків, по ідеї, пройде п’ятого березня в Женеві.