Новий суперкар E.C. OnlyOne відправився на дорожнє раллі

Марка E.C. утворена від імені та прізвища засновника, колишнього гонщика Енеа Казоні. Його майстерня недалеко від Болоньї позиціонує себе не як тюнінг-ательє або ательє з персоналізації машин, а як творець воістину унікальних зразків. Нова модель, названа OnlyOne P8, дійсно унікальна, якщо говорити про кузов.

Однак основа і начинка тут взяті від купе Ferrari F430, що випускався в 2004-2009 роках. Довжина, ширина і висота моделі – 4570, 2030 і 1100 мм. Кузов зроблений з алюмінію і вуглепластику. Автомобіль «Єдиний» відсвяткував дебют кілька днів тому разом зі стартом ралі Gumball 3000, в якому і взяв участь.

Ралі Gumball 3000 проходить з 1999 року і назване на честь американської комедії The Gumball Rally 1976 року. Воно привертає власників суперкарів, нерідко знаменитостей. У нинішньому році був обраний маршрут Лондон – Токіо. Правда, він не весь проходить по дорогах.

Вихідну «вісімку» 4.3 в E.C. форсували до 600 «конячок». Вони пов’язані з дорогою через шестиступінчасту “механіку”. За даними Motor1.com, купе важить 1,2 т, приблизно на півтора центнера менше, ніж вихідна 430-а модель. Є тут система для заїздів на пандус, що піднімає ніс на 60 мм, камера заднього виду і кондиціонер. Після проїзду по Британії, Франції та Італії конвой буде перевезений в Японію літаками (з проміжною посадкою на дозаправку в Казахстані). Оскільки маршрут проходить по відкритих громадських дорогах, всі неприємності з поліцією – на совісті самих учасників. У минулі роки були випадки штрафів за перевищення, аварії і конфіскація машин. Що стосується незвичайного купе від Казоні, то ні ціна, ні замовник не озвучені. Вважаємо, про ательє ми ще почуємо.