Новий Suzuki Hayabusa отримає поліпшені випускні системи

Компанія починає продаж поліпшених випускних систем для надшвидкісного Suzuki Hayabusa і популярного B-King. Suzuki GSX1300R Hayabusa відомий як чи не найшвидший з усіх нинішніх мотоциклів, але тепер він може стати ще швидшим.
Компанія починає продаж поліпшених випускних систем для надшвидкісного Suzuki Hayabusa і популярного B-King.

Yoshimura розробила значно полегшені системи випуску для цього мотоцикла. Новинка має на 75% меншу вагу, ніж штатна від Suzuki. За даними виробника, вага випускної системи Yoshimura становить всього 5,6 кг, в той час як стандартна система важить 21 кг. Конструкція, як стверджують розробники, значно покращує характеристики двигуна, але наскільки саме, не уточнюється. Важливо й те, що тюнінговий компонент залишається “в рамках закону” за рівнем шуму (в денний час), який становить 99 Дб. Однак насадки на глушник є знімними – при їх демонтажі характеристики мотоцикла поліпшуються, але рівень виробленого шуму не вкладається у встановлені законодавством вимоги, по-крайній мірі, в Європі.

Розробник пропонує кілька варіантів: з нержавіючої сталі, титану або вуглецевого волокна. Залежно від обраного матеріалу і пари насадок, вартість компонента в зборі становить від 904 до 1017 фунтів стерлінгів. Для тих, кому вуглецевий компонент здасться занадто дорогим, існує його “бюджетна” версія: система з нержавіючої сталі, яка зовнішнім виглядом імітує “карбонову”. Аналогічний комплект пропонується для тюнінгу Suzuki B-King. Економія ваги на установці удосконаленої випускної системи складе 2,9 кг