Новий Suzuki Jimny «порвав» авторинок

Компанія Suzuki не може задовольнити попит на Suzuki Jimny нового покоління. У Великобританії, наприклад, до кінця 2018 року Suzuki відправить 1 100 екземплярів цього позашляховика, хоча на нього вже більше 4 500 англійців зробили попереднє замовлення.

Попит на новий Suzuki Jimny в Японії такий великий, що це обмежує його експорт. Можливо, незабаром для задоволення попиту покупців буде збільшено його серійне виробництво, але така можливість поки тільки розглядається.

Офіційна прем’єра Jimny нового покоління відбулася кілька місяців тому. Цей позашляховик зберіг свій класичний «квадратний» дизайн кузова, отримавши при цьому деякі сучасні елементи і новітнє обладнання.

В Японії новий повнопривідний Jimny оснащується трициліндровим двигуном з турбонаддувом об’ємом 658кc. Його потужність становить 63 к.с. і 96 Нм крутного моменту. Двигун працює в парі або з 5-ступінчастою механічною або з 4-ступінчастою автоматичною коробкою передач. В Європі у цього позашляховика буде інший мотор.

У краш-тестах Euro NCAP цей новий компактний позашляховик отримав тільки 3 зірки. Нарікання викликали системи допомоги водієві в базовій комплектації.

ДЖЕРЕЛОautonews.ua