Новий Suzuki Jimny провалив краш-тести

Компактний позашляховик Suzuki Jimny нового покоління, який був представлений кілька місяців тому, отримав тільки 3 зірки в краш-тестах Euro NCAP. У недавніх краш-тестах Euro NCAP брало участь відразу кілька нових автомобілів. Максимальні 5 зірок отримали німецькі автомобілі Audi A6 і Volkswagen Touareg.

Американський мінівен Ford Tourneo Connect створений для тих, хто любить активний відпочинок, і він на Старому Континенті за безпеку отримав 4 зірки, а новий японський Suzuki Jimny – тільки 3 зірки. Але у Jimny безпека була в деяких категоріях відзначена на досить високому рівні.

Так, наприклад, за захист дорослих пасажирів він отримав 73% (у Audi A6 – 93%). Захист дітей отримав в загальному добру оцінку – 84% (у Audi A6 – 85%, а у Touareg – 86%). Категорія «Safety assist» отримала всього 50%.

Нарікання викликала система екстреного аварійного гальмування, у якій були проблеми з виявленням пішоходів в темний час доби. У Європі продаж Suzuki Jimny нового покоління почнеться в 2019 році. Європейцям його запропонують з 1,3-л двигуном потужністю 101 к.с. і 130 Нм кр.м, що працює в парі з 5-ступінчастою МКП або з 4-ступінчастим “автоматом”.