Новий Toyota Corolla покажуть 16 листопада

На виставці Guangzhou International Automobile Exhibition в Китаї в середині листопада 2018 року відбудеться прем’єра седана Toyota Corolla нового покоління.

Ще в березні 2017 року Motor1 опублікував перші шпигунські фото седана Toyota Corolla нового покоління, але офіційної прем’єри моделі довелося чекати більше року – автомобіль представлять на міжнародному автосалоні в Гуанчжоу 16 листопада 2018 року.

Автомобіль покажуть у виконанні для китайського ринку, але з точки зору дизайну модель буде близька до тієї машини, що пізніше з’явиться на ринках США і Європи. Підстави говорити про це дає хетчбек Toyota Corolla, американська і європейська версії якого практично ідентичні.

Поки Toyota офіційно представила лише малоінформативний тизер нового седана, але судити про вигляд моделі можна на основі хетчбека і наших рендерів, які зроблені за наявними на сьогоднішній день даними про новинку. З технічної точки зору Toyota Corolla виявиться істотно уніфікованою що в кузові хетчбек, що в кузові седан. Обидві моделі побудовані на одній платформі TNGA і повинні оснащуватися однаковими двигунами, але, втім, для різних ринків силові агрегати можуть відрізнятися. Попередньо мова йде про бензинові мотори і гібридні силові установки в поєднанні з механічною коробкою передач і варіаторами. Інших відомостей про новинку поки немає.