Новий Toyota Rush вийде на найбільший ринок

Старт продажів Toyota Rush нової генерації відбувся ще в 2017-му. Модель перетворилася в семимісний задньопривідний вен, наділений хорошими позашляховими якостями. Саме такого роду транспорт сьогодні особливо цінується жителями країн Південно-Східної Азії.

Так, в Індонезії бажаючих придбати новий Toyota Rush було так багато, що утворилася черга довжиною в чотири місяці. Днями видання «CarBlogIndia» з’ясувало, що через рік новинка вийде на один з найбільших світових ринків – індійський. А ось до Китаю і Японії Rush так і не добереться.

На відміну від свого попередника Toyota Rush відчутно додав у розмірах: його довжина пішла в «плюс» відразу на 440 мм (до 4 435 мм), а колісна база збільшилася на 105 мм (до 2 685 мм). Ширина авто досягає позначки в 1 695 мм, висота – 1 705 мм, кліренс – 220 мм. У рух Toyota Rush призводить півторалітровий бензиновий «атмосферник» на 105 кінських сил, що поєднується з п’ятиступінчастою “механікою” або чотириступінчастим «автоматом».

Уже в початковій комплектації авто отримує фронтальні подушки безпеки, ABS, аудіосистему, штамповані диски на 16 дюймів, а також тканинну обробку крісел. За попередніми даними, за найдоступніший Toyota Rush індійським автомобілістам доведеться заплатити 1,3 млн рупій.