Обов’язкові речі в вашому багажнику для поїздки за місто

На порозі літо, а це означає, що всім нам неодмінно захочеться вибратися на природу. А щоб на природі ви були забезпечені необхідним інструментом, пропонуємо вам скласти список важливих для туриста речей. Помістивши в свій багажник ці речі, ви зможете бути впевнені, що ваш відпочинок на природі буде комфортним і залишить тільки найприємніші враження.

Отже, почати варто з сумки або туристичного рюкзака. Складаний стілець з сумкою знадобиться для будь-якого виїзду на природу, особливо якщо ви збираєтеся порибалити на березі. Купуючи такий варіант, переконайтеся, що складові можна використовувати і окремо. Наприклад, якщо стілець вам не знадобитися – ви просто зможете взяти сумку, а стілець залишите вдома.

Якщо ви вирішили вибрати піший похід, або хочете ще прогулятися по лісу, краще обрати рюкзак з великою кількістю відділень. Простежте, щоб матеріал, з якого він виготовлений був водовідштовхувальний. Повинна бути зручна система тильного боку рюкзака, що забезпечує вентиляцію спині. Ну і, само собою, рюкзак повинен бути об’ємний.

Наступним пунктом буде акумуляторний ліхтар, адже хороше освітлення – запорука комфорту і безпеки кожного мандрівника, навіть якщо ви від’їхали від будинку зовсім недалеко. Поки будете нещадно експлуатувати акумулятор смартфона в пошуках найкрасивіших кадрів, знайти зворотню дорогу в темряві і без ліхтаря буде однозначно непросто.

Перший інструмент зі списку кожного рибалки, дачника і туриста – це мультітул. Прослідкуйте, щоб в обраній моделі було не менше 12 інструментів, а їх робочі грані були виготовлені із загартованої легованої сталі. Кожен з інструментів в складеному вигляді має бути надійно зафіксований для комфортного переміщення і експлуатації.

Плавно перейдемо до застілля, адже ніщо так не прикрашає відпочинок на природі, як ароматна каша або вуха. Приготувати її можна за допомогою спеціального туристичного пальника, але потрібно не забути й про газовий балон. Прослідкуйте, щоб в пальнику був захист від вітру – спеціальні металеві пелюстки, які повинні складатися, приймаючи горизонтальне або вертикальне положення.

Коли їжа буде готова, ваше місце має бути обладнане максимально затишно. Але погода, як відомо, дуже мінлива. Від дощу і вітру, а також від палючого сонця, вас зможе вкрити якісний тент із тарпауліна. У складеному вигляді він легко поміщається в сумку або багажник, а завдяки невеликій вазі ви зможете брати його з собою навіть в звичайні піші походи. Фіксується він також досить просто, з цим ви напевно розберетеся без будь-якої інструкції.

Виїжджаючи за місто, не забудьте й про сокиру, пару добротних рукавичок і лопату. Якщо вирішите влаштуватися на дикому місці та ще й не на один день, цьому інструменту ви також знайдете застосування.

Ось і весь мінімум, який забезпечить вам комфортний відпочинок на природі, при цьому не перевантаживши ваш багажник. Краще використати решту місця під смачні закуски, пледи і все, що допоможе зробити ваш відпочинок максимально комфортним і незабутнім! А купувати усе необхідне краще за все на перевіреному сайті з гарантією якості та наявністю сервісного центру.