Одесит створив справжній пічмобіль. Відео

Власник автомобіля Іж-21251 “Комбі” встановив справжню дров’яну піч в салон свого транспортного засобу.

Насправді машини цієї марки, що вироблялася в минулому столітті, мають ряд недоліків і мінусів. Дуже часто їх власники скаржилися на страшненький вигляд, велику витрата палива, постійні поломки і повільність. Крім усього іншого, найголовніший дефект транспортного засобу ІЖ- 21251 “Ода” – це система опалення салону.

Вона і вийшла з ладу у автомобіля жителя села Одеської області. При вуличній температурі -5 ° С скло автомобіля сильно потіло, замерзало, нічого не було видно. Водій-механік Анатолій Білоус не розгубився і сконструював свій обігрівач салону. Прибравши заднє сидіння зі свого автомобіля Іж-21251 Ода він встановив справжню піч (відповідних розмірів), яку необхідно топити дровами.

Для виведення диму в даху було зроблено отвір, куди встановили трубу. Найцікавіше, що за законом автомобіліст нічого не порушив, встановивши в свій транспортний засіб пічку- буржуйку. Тепер салон добре опалюється, при будь-якій температурі – головне щоб були дрова. Полум’я локалізовано, а для безпеки салон автомобіля обладнаний вогнегасником.