Офіційно представлений новий автомобіль Hyundai Santa Fe

Кросовер Hyundai Santa Fe четвертого покоління прибув до нас з двома моторами – бензиновою «четвіркою» 2.4 GDI (188 к.с., 241 Нм) і турбодизелем 2.2 CRDi (200 к.с., 440 Нм).

Перший агрегатується з шести-, а другий з восьмиступінчастою «автоматом». Привід – тільки повний HTRAC. Запропоновано чотири комплектації: Family, Lifestyle, Premier і High-Tech. Третій ряд сидінь вважається опцією за 50 000 в двох найбільш дорогих версіях.

Натуральна шкіра використовується в комбінації з синтетичною. Найбільший дисплей медіасистеми – вісім дюймів. У преміальної «музики» Krell наявні десять динаміків, включаючи сабвуфер. Передні крісла можуть вентилюватися, а задні – підігріватися. Початковий варіант Family має на увазі тканинний салон, аудіосистему з монохромним екраном і шістьма динаміками, але тут вже є двозонний клімат-контроль, підігріви передніх сидінь і керма, три USB-порти, 17-дюймові легкосплавні диски.

У виконанні Lifestyle з’являються світлодіодна оптика, хромована обробка екстер’єру, безключевий доступ і кнопка запуску двигуна, камера заднього виду, передні датчики паркування, медіацентр з семидюймовим дисплеєм, шкіряна оббивка салону і так далі. Вперше ула представлена на ринку система Rear Occupant Alert, що нагадує перед відходом перевірити задні сидіння, – прерогатива максимальної комплектації.