Офіційно представлений оновлений кросовер Peugeot 3008

Ще в січні з’явився прототип, який експерти визначили як оновлену версію кросовера Peugeot 3008. А вже сьогодні, 1 вересня, відбулася презентація новинки в онлайн-форматі.

Оновлений Peugeot 3008 отримав модернізовану передню панель з денними ходовими вогнями в стилі моделей 208 і 508, ширший центральний повітрозабірник і виражені бічні повітроводи. Також зміни зазнали задні ліхтарі і колірна гамма кузова. В оснащення моделі увійшли колісні диски з новим малюнком.

Незначні поновлення з’явилися і на приладовій панелі i-cockpit, де розмістилася нова інформаційно-розважальна система з набагато більшим дисплеєм, ніж раніше — її діагональ складає тепер 10 дюймів. Все інше виглядає приблизно так само, в тому числі 12,3-дюймовий екран цифрової панелі приладів.

Лінійка двигунів залишилася значною мірою незмінною, що означає широкий спектр бензинових і дизельних агрегатів, а також дві гібридні версії на основі 1,6-літрових чотирициліндрових двигунів і гібрида, що підключається. Також з’явиться і нова гібридна версія 3008 Hybrid 225, основна відмінність якої прихована в дефорсованому до 180 к.с. бензиновому моторі і відмові від 112-сильного електродвигуна на задній осі. У такого автомобіля є тільки один електромотор потужністю 110 к.с., який стоїть в коробці передач.

Peugeot 3008 є третім найбільш продаваним кросовером в своєму сегменті в Європі, всього на кілька тисяч одиниць поступаючись Nissan Qashqai. Volkswagen Tiguan утримує лідерство, реалізувавши в першій половині 2020 року приблизно на 14000 одиниць більше. На ринку Європи новий Peugeot 3008 з’явиться протягом нинішнього року.