Оголошена дата початку продажу кросовера Volkswagen Tharu

Збірку новинки налагодили на майданчиках СП Volkswagen та SAIC. Німецький концерн оголосив про дату випуску нового доступного кросовера Volkswagen Tharu. Паркетник приїде в Китай вже 31 жовтня 2018 року.

Машину розробили з використанням шасі Skoda Karog. Габарити новинки склали 4453X1841X1620 мм, а відстань між осями дорівнює 2 680 міліметрів. Під капот новий Volkswagen Tharu отримав 1,2-літровий турбомотор з віддачею 116 «конячок». Крім нього передбачаються 1,4 і 2-літрові агрегати з турбонаддувом і потужністю в 150 і 186 к.с. Їх приводять в дію 5-ступінчаста механічна трансмісія або 7-секційний «робот» від DSG.

У переліку функцій нового паркетника необхідно виділити шість захисних подушок, цифрову приладову панель, систему дистанційного доступу в салон, систему запалювання з кнопки, асистента курсової стійкості, мультимедійну установку з величезним сенсорним дисплеєм, камеру заднього огляду, клімат-контроль, асистента запобігання зіткнень, люк з панорамою і круїз-контроль. Ймовірно, китайці зможуть придбати новий кросовер Volkswagen Tharu за 135 900 юанів.