Оголошені ціни на нову Acura RDX PMC

Японська преміальна марка озвучила ціни на спеціальну версію свого кросовера.

Напередодні Хелловіна компанія Acura представила спеціальне видання нового кросовера RDX PMC Edition моделі 2021 модельного року в особливому кольорі кузова Thermal Orange, який нагадає вам про гібридний суперкар NSX. Вартість новинки складе 51 тисячу доларів без урахування збору у розмірі 1995 доларів.

Acura RDX PMC Edition 2021 року випущена обмеженим тиражем. Компанія планує випустити всього 360 екземплярів особливої моделі для ринку США. Постачання нового кросовера почнуться до 29 жовтня цього 2020 року.

У топовому виконанні Acura RDX 2021 року – Advance Package, кросовер отримав систему повного приводу Super Handling і 20-дюймові колісні диски. Дана модифікація оцінюється в 51430 доларів. Комплектація A-Spec в свою чергу має цінник в 48608 доларів, але вона втратила 10,5-дюймовий проекційний дисплей, двірники з датчиком дощу і системи камери об’ємного огляду.

У свою чергу Acura RDX PMC Edition являє собою поєднання кращих елементів оснащення A-Spec і Advance Packages, і це сама оснащена версія кросовера, яку ви можете купити. У список ексклюзивних функцій увійшли 20-дюймові глянцеві чорні легкосплавні диски, окантовка решітки радіатора в колір кузова, чорні хромовані накладки на вихлопні труби, а також глянцево-чорний дах, бічні дзеркала заднього виду і дверні ручки та багато іншого.

Більш того відзначимо, що кожен кросовер Acura RDX PMC Edition збирається вручну в Огайо разом з NSX.