Оновлена Skoda Fabia Combi позбулась дизельних моторів

Рестайлінговий варіант універсалу Skoda Fabia Combi отримав псевдо-позашляхове виконання Scoutline, що відрізняється тільки зовнішнім декором кузова.

У березні 2018 року на автосалоні в Женеві дебютував оновлений хетчбек Skoda Fabia, який отримав світлодіодні фари, поліпшену мультимедійну систему та інші не найбільші доопрацювання. А зараз той же набір нових деталей доступний для універсала Combi у виконанні Scoutline. Автомобіль являє собою псевдо-позашляховий варіант і відрізняється кузовним обвісом чорно-сріблястого кольору з пластику, накладками на бічні дзеркала заднього виду сріблястого кольору і такого ж відтінку рейлінгами на даху.

Але повного приводу у Skoda Fabia Combi Scoutline немає навіть в якості опції. Передньопривідний універсал доступний з бензиновими моторами – 60-сильним 1.0 MPI, а також 95 і 110-сильними 1.0 TSI. Всі 3-циліндрові агрегати відповідають останньому екологічного стандарту EU6d-TEMP, маючи в базовій версії систему start / stop і систему рекуперації енергії гальмування. Турбомотори також оснащені фільтром сажі. Дизельних двигунів після рестайлінгу у Skoda Fabia немає.