Оновлені Audi A4 проходять випробування після рестайлінгу

Сімейство Audi A4 скромний рестайлінг пережило зовсім недавно, минулого літа. Тоді ми говорили, що німці напевно приготують для моделі куди більш значне оновлення. І ось як підтвердження цього припущення з’явилися шпигунські знімки перекроєного універсала A4 Avant.

Нова вставка в бампері і великі прямокутні вихлопні патрубки – лише одні з елементів, які будуть перемальовані в наступному році. Крім коригування зовнішності ми чекаємо тут оновлення лінійки моторів. Цього літа і на початку осені початок був покладений: 150-сильний бензиновий мотор 1.4 TFSI пропав з гами «а-четвертої», як і дизель 3.0 TDI (на 218 і 272 к.с.). Зараз седан і універсал A4 німці випускають тільки з двома літрами під капотом (бензиновий двигун на 150 і 190 сил і дизель, знову ж на 150 або 190 «конячок»). Але до таких версій можуть додатися більш потужні – наприклад, дизель 2.0 на 204 сили.

Знімки зроблені на зимових випробуваннях в Скандинавії. Ймовірне час і місце прем’єри оновленої сім’ї – березень 2019-го, Женева. На німецькому сайті сімейства A4 також формально присутні «запальнички» S4 (універсал і седан) і RS4 (універсал), але під усіма ними зроблено підпис: «В актуальному, 2018-му, модельному році всі машини розпродані, тому конфігуратор не включається. В наявності тільки вже зроблені екземпляри у дилерів ». Це натяк на паузу у випуску перед рестайлінгом, під час якого може щось змінитися і в техніці. До слова, деякі двигуни в асортименті «а-четвертої» після поновлення моделі можуть отримати так звані помірні гібридні системи.