Оновлений BMW X7 вперше показали на фото

Баварська компанія готується відкрити новий вигляд свого флагмана розкішного позашляховика, але смілива передня решітка залишається.

Компанія BMW вже почала розробку оновленої версії свого розкішного позашляховика X7, випущеного два роки тому, напередодні очікуваного запуску в 2022 році. Рестайлінговий X7 збереже разючу передню решітку поточного автомобіля, відповідно до зобов’язання компанії до її радикального, але суперечливого нового напрямку дизайну.

Після початкового представлення X7 і оновленої 7-ої серії, з якою він поділяє дизайн передньої частини, директор по дизайну BMW Адріан ван Хойдонк стверджував, що повітрозабірники позашляховика були пропорційні решті частини автомобіля.

«Так, решітка у X7 більша, ніж в інших BMW, але і X7 більша, ніж будь-який BMW до нього. Ці грати пропорційні. Не хвилюйтеся, я не хочу, щоб цей бренд перетворився в бренд негабаритних решіток радіатора, але я вважаю, що ми розуміємо причини того, що ми зробили з 7-ю серією, і що проблема вирішиться сама собою завдяки постійно змінюваним смакам на ринку, для яких була представлена решітка», – сказав Адріан ван Хойдонк.

Схоже, що рестайлінг замість цього зосередиться на фарах, які опустилися нижче і взяли більш прямокутну форму, схожу на ті, які мав недавно помічений прототип майбутнього електричного розкішного седана BMW i7. Існує також змінена форма нижнього бампера, який, схоже, наклав на себе виступаючі бічні повітрозабірники нинішнього автомобіля.

Неясно, чи передбачає рішення BMW візуально зв’язати дві моделі, що X7 отримає електрифікований варіант. Раніше BMW заявляла, що будь-яка гібридна версія X7 повинна забезпечувати запас ходу понад 50 миль, щоб відповідати ринковим правилам в Китаї, ключовому ринку для цієї моделі. Плагін X5 xDrive45e офіційно здатний проїхати 54 милі на електроенергії, але його трансмісія повинна бути модернізована, щоб забезпечити аналогічний діапазон в більш важкому X7.

Камуфляжне маскування робить будь-які зміни в задній частині важко помітними, але можна очікувати звичайних тонких доробок дизайну бампера і світлової групи.