Оновлений FIAT 500X отримав нові турбомотори

Компактний кросовер Fiat 500X планово оновився в середині свого життєвого циклу. Як і Jeep Renegade на початку року, італійський міський позашляховик отримав не тільки незначну підтяжку обличчя, але і нові двигуни і технології.

Зовні обновки не надто кидаються в очі. Це, перш за все, повністю світлодіодна оптика, розроблена в співдружності з Magneti Marelli, яка, як стверджують італійці, на 20 відсотків яскравіша за ксенонові фари попереднього покоління.

З’явилися нові передній і задній бампери для комплектацій Cross і Cross City і новий пластиковий псевдозахист картера двигуна і заднього бамперу. У салоні рестайлінговий кокпіт, в який входить нова приладова панель з більш читабельною графікою, що складається з трьох круглих елементів. Центральний – 3,5-дюймовий TFT дисплей, а з боків – два аналогових прилади.

Нове і активне рульове колесо, затягнуте в шкіру. Оновлений Fiat 500 X пропонує сім варіантів обробки салону, з різними комбінаціями тканини і шкіри. Оновлена інформаційно-розважальна система. У ній встановлено інтерфейс Uconnect 7 “HD Live з семидюймовим екраном, інтеграцією з Apple CarPlay і Android Auto, підтримкою Bluetooth, потоковим аудіо, розпізнаванням голосу, портами Aux і USB.

Але найважливіші оновлення під капотом 500х. Fiat змінює атмосферні бензинові двигуни на трьох- і чотирициліндрові наддувні, які італійський кросовер поділить з американським Jeep Renegade 2019 модельного року. Пропозиція починається з трьохциліндрового літрового блоку потужністю 120 сил і обертовим моментом 190 Нм. Слідом йде чотирициліндровий 150-сильний 1,3-літровий двигун з 270 Нм крутного моменту. У найпростішому варіанті передбачена шестиступінчаста механічна коробка передач і передній привід, в більш-потужному додається ще семіступінчата трансмісія з двома зчепленнями.