Оновлений Geely Boyue з двигуном від Volvo дебютує на початку 2019 року

У прес-центрі китайської компанії Geely назвали дату появи на ринку рестайлінгового кросовера Geely Boyue. Новинка добереться до дилерів бренду в першому кварталі поточного року.

Розміри оновленого Geely Boyue склали 4544X1831X1713 мм, а величина колісної бази сягла 2 670 міліметрів. Новинка обзавелася переглянутими гратами радіатора, переробленими бамперами, видозміненими світлодіодними фарами головного світла та іншими ліхтарями зі світлодіодною матрицею.

Цікаво, що лінія скління і рельєфні штампування на кузові залишилися без змін. У салоні кросовера варто відзначити змінену передню панель, нове кермо, повністю електронну панель управління, покращений керуючий блок клімат-контролю і прогресивний мультимедійний центр з системою голосового управління. Підкапотний простір Geely Boyue 2019 модельного року займає запозичений від Volvo XC40 турбодвигун об’ємом 1,5 літра з продуктивністю 177 кінських сил. Він приводиться в дію 7-швидкісною преселективною роботизованою трансмісією з подвійним зчепленням і системою переднього приводу.

Опціонально пропонується і повний привід. Функціональний перелік оновленого паркетника включає ABS, EBD, шість ейрбегів, кнопкове запалювання, електронний ручне гальмо, асистент екстреного зіткнення, круїз-контроль, асистент спуску-підйому і панорамний верх з люком. Ціни на новинку оголосять ближче до старту продажів.