Оновлений Hyundai Tucson 2019 чекає провал

Минулої осені компанія Hyundai випустила для ринку Китаю особливий кросовер Tucson 2019, не схожий на глобальну версію авто.

Планувалося, що невеликий апгрейд допоможе моделі вибитися в лідери у своєму сегменті, однак ці плани реалізувати так і не вдалося. Попит на новий Tucson знизився майже в два рази в порівнянні з попередньою модифікацією. Тільки в перший місяць 2019 го дилери Піднебесної продали менше тисячі таких SUV.

Пояснити провал корейської новинки в Китаї спробували експерти Xcar. На їхню думку, заробити очки Hyundai Tucson 2019 перешкодила бюджетна альтернатива – Hyundai ix35. У плані опцій і технічної начинки дві ці моделі схожі, а ось їх вартість різниться досить відчутно. Так, за найдоступніший ix35 просять 119 900 юанів, а за Tucson – 139 900 юанів. Очевидно, що найчастіше китайці зупиняють свій вибір на більш економічному варіанті. Нагадаємо, під капотом оновленого Tucson 2019 ховається 177-сильний бензиновий турбомотор на 1,6 літра, що поєднується з семиступінчастим “роботом”.

Максимально оснащені коссовери отримують доступ до системи повного приводу, решта модифікації – передньопривідні. Моторна гамма Hyundai ix35 різноманітніша: дволітровий «атмосферник» на 163 к.с. або ж турбомотор на 1,4 літра потужністю 140 «коней».