Оновлений Jaguar XE приїде до нас влітку

Плановий рестайлінг не тільки додав, але і відняв. Гамма версій седана Jaguar XE скорочена до чотирьох. Залишилися три дволітрових двигуни Ingenium: дизель (180 к.с., 430 Н • м), доступний і з заднім приводом, а також пара бензинових (250 к.с., 365 Н • м і 300 к.с., 400 Н • м) на повнопривіднику. Всі мотори агрегатуються тільки з восьмиступінчастою «автоматом». Очікувався цілий розсип гібридів, однак поки на цей рахунок тиша …

Звужені ліхтарі з анімованими поворотниками, по ідеї, повинні нагадувати про дводверку F-type і електричному кросовері I-Pace, який багатьом поділився з XE. В антену-плавець вбудована широкоугольная камера, яка передає зображення на дзеркало з екраном ClearSight в салоні. Тепер про надбавку, адже їх чимало. Косметично оновлений екстер’єр, переглянуто оформлення салону. Введена діодний світлотехніка, замінені кермо, селектор коробки передач і медіацентр. З’явилися цифрова приборка діагоналлю 12,3 дюйми, внутрішньосалонове дзеркало-дисплей ClearSight і бездротова зарядка смартфонів.

«Інтелектуальна технологія» Smart Settings запам’ятовує переваги користувача. Центральна консоль змінилася завдяки двоекранному інтерфейсу нової медіасистеми Touch Pro Duo і селектору SportShift, який замінив шайбу. У салоні дизайнери поміняли навіть дверні панелі і ручки. Шкіряна обробка покладається за замовчуванням.

«Деякий час тому ми почали відчувати, що XE на тлі дуже жорсткої конкуренції повинен виглядати більш напористо, – зізнався директор по дизайну Іен Каллум. – Можливо, ми спочатку не дали седану той інтер’єр, якого він заслуговує. Але тепер ми все виправили і в деякому сенсі заново винайшли модель ».

У Великобританії замовлення на оновлений Jaguar XE вже приймаються за цінами від 33 915 фунтів.