Оновлений Peugeot 3008 дебютує PC 1 вересня

Ще в січні з’явився прототип, який експерти визначили як оновлену версію кросовера Peugeot 3008, що дебютує в наступний вівторок, 1 вересня, в онлайн-форматі.

Якщо інформація, що просочилася в минулому місяці з Forum-Peugeot підтвердиться, і оновлений Peugeot 3008 дійсно отримає модернізовану передню панель з денними ходовими вогнями в стилі 208 і 508, ширший центральний повітрозабірник і виражені бічні повітроводи, то кросовер безумовно матиме більш динамічну зовнішність.

Інші видимі зміни повинні включати оновлені задні ліхтарі з трохи вираженішою графікою. Незначні поновлення з’являться і на приладовій панелі i-cockpit, де оновлений 3008 буде використовувати нову інформаційно-розважальну систему з набагато більшим дисплеєм, ніж раніше. Все інше виглядає приблизно так само, але очікуються деякі зміни обробки.

Лінійка двигунів повинна залишитися значною мірою незмінною, що означає широкий спектр бензинових і дизельних агрегатів, а також два гібридних 1,6-літрових чотирициліндрових двигуни і гібрид, що підключається. Останній повинен і далі мати ім’я Hybrid4, який в даний час може похвалитися 296 к.с. і 57 км повністю електричного пробігу.

Peugeot 3008 є третім найбільш продаваним кросовером в своєму сегменті в Європі, всього на кілька тисяч одиниць поступаючись Nissan Qashqai. Volkswagen Tiguan утримує лідерство, реалізувавши в першій половині 2020 року приблизно на 14000 одиниць більше.