Оновлений Renault Captur помітили на тестах

Компактний кросовер Renault Captur вийшов на тести в оновленому варіанті. Судячи з прототипів, вигляд новинки зазнає еволюційних змін щодо поточного покоління. Компактний кросовер Renault Captur вже не молодий і для зміни поколінь вже настав час – марка розпочала тести нового варіанту автомобіля.

До питання камуфляжу автомобіля інженери підійшли істотно – прототип не просто прихований наклейками, а й отримав навіть фейкові кузовні панелі. Але хитрощі інженерів не здатні перешкодити оцінці вигляду машини, який, судячи навіть по сильної маскування, стане не революцією, а еволюцією дизайну поточного покоління моделі.

Короткі передній і задній звіси, досить “гостре” рішення передньої частини – все це ми вже бачимо в поточному поколінні моделі, а ось задня стійка кузова зміниться сильніше і буде менш вертикальною, ніж зараз. Представлені шпигунські фотографії не дають можливості оцінити інтер’єр оновленого Renault Captur, але можна з великою часткою ймовірності припустити невелике оновлення по дизайну і розширення списку обладнання.

В основу кроссовера ляже платформа CMF-B, яку також стануть використовувати в новому поколінні хетчбека Renault Clio і кросовера Nissan Juke. Очікується, що всі ці машини розділять і моторну лінійку, де повинні бути модернізовані версії поточних 1,3 і 1,5-літрових моторів. Прем’єру нового Renault Captur можна очікувати в середині 2019 року, а вихід в продаж на європейському ринку – до кінця наступного року.