OPEL ASTRA наступного покоління з’явиться в 2021 році

Opel Astra L плавно перейде на архітектуру EMP2, яка вже використовується в багатьох автомобілях групи PSA, а першим Opel на цій платформі стане німецький кросовер Opel Grandland X. Нова платформа дозволить використовувати на Opel Astra цілий ряд французьких двигунів. На додаток до бензинового агрегату потужністю в 110 к.с. і 220 к.с сьоме покоління Asta продовжить використовувати і дизельні мотори. Яких на старті буде всього два з віддачею 100 і 180 сил потужності.

Крім звичних двигунів, французька платформа дозволить Opel і Vauxhall зробити і так давно очікувану електрифікацію. Так Astra може отримати гібридну силову установку на основі бензинового мотора і одного електродвигуна, яка видає понад 200 сил потужності. Очікується, що нове покоління Astra зовні кардинально не зміниться, але отримає більш динамічний кузов, ввібравши деякі дизайнерські рішення, який використовуються сьогодні в кросовері Opel Grandland X.

Але габарити міського хетчбека залишаться колишніми – в районі 4,35 метра. Але перед запуском сьомого покоління Astra Opel ще запустить оновлену версію нинішньої Astra, яка вже фактично готова. Автомобіль був помічений на тестах, причому камуфляжем прикрита тільки його передня частина. Це означає, що Opel / Vauxhall оновить передній бампер, радіаторну решітку і фари головного світла. Поява оновленої Astra на ринку очікується вже у кінці нинішнього року, але представлена вона буде на власному заході, оскільки Opel, як і деякі інші автовиробники, проігнорував Паризький автосалон.